خرید اینترنتی
09905327425

خرید اینترنتی
09905327425

درباره ما

مجموعه ی یاس مجلل از آغاز تا به امروز

اوایل سال 1386 ایده ی افتتاح فروشگاه لوازم خانگی یاس مجلل در یکی از محله های معروف مشهد مقدس عملیاتی و اجرا شد. پس از گذر زمان و موفقیت در عرصه ی فروش و رشد و توسعه ی فضای کسب و کار، ایده ی  گسترش بازار فروش هم در دستور کار قرار گرفت. از آنجایی که فروش محصولات و خدمت رسانی ما محدود به شهر مشهد نبود و در واقع از مناطق و شهرهای دیگر ایران خریدارانی نیز داشتیم  تصمیم بر این شد که وارد حوزه ی وسیع و نامحدود فضای مجازی بشیم.

ورود به این حوزه علی رقم تامین نیازهای خریداران ما به جهت سفارش و ارسال کالاها، منجر به گسترش بازار نیز می شد. از این رو با تاسیس فروشگاه اینترنتی یاس مجلل اولین گام موثر را در جهت تحقق این هدف برداشتیم.

در حال حاضر اما با گذشت 18 سال و کسب سوابق درخشان و اعتماد سازی در این حوزه، این کسب و کار شامل یک فروشگاه بزرگ لوازم خانگی، نمایندگی فروشگاه دوو و فروشگاه اینترنتی یاس مجلل می باشد. به زودی نیز شعبه ی مرکزی ما با هدف تاًمین هرچه بیشتر نیازهای مشتریانمان افتتاح خواهد شد.

نگاهی بر افتخارات فروشگاه لوازم خانگی یاس مجلل

ما همواره با یاری خدا و حمایت خریداران توانسته ایم در ارائه خدمات ارزنده و محصولات با کیفیت پیشتاز باشیم. ازین رو تا امروز موفق به خدمت رسانی به حدود 10.000 نفر مشتری ثابت و حضوری شده ایم.

همچنین با توجه به سابقه ی طولانی در ارائه ی محصولات و خدمات با کیفیت به مشتریان، توانسته ایم اعتماد بسیاری از برندهای موفق و با کیفیت لوازم خانگی را جلب کرده و افتخار فروش محصولات آن ها را داشته باشیم. در این همین راستا نمایندگی برندهایی نظیر دوو، هوریون، هیوندا و بُست را در اختیار دارایم.

همینطور نماینده فروش محصولات برندهایی از جمله ماکسینی، سونیا، مادیران ( xvision ) بِنِس، دیپوینت، کندی، جهان افروز، جهان کار، تایسز و …. نیز می باشیم.

رسالت فروشگاه اینترنتی یاس مجلل

رسالت اصلی این مجموعه ی فروشگاهی ارائه ی محصولات با کیفیت و جلب رضایت و اعتماد مشتریان خود می باشد.

پیرو این رسالت ما در صدد تحقق خریدی آسان و انتخابی مطمئن برای شما عزیزان می باشیم و امیدواریم با همکاری ویژه ی شما هرچه بهتر و بیشتر به این مهم جامه ی عمل بپوشانیم.

چرا باید از فروشگاه اینترنتی یاس مجلل خرید کنیم؟

همان طور که پیش تر عرض شد، با توجه به سابقه ی طولانی و 18 ساله ی این مجموعه ما توانسته ایم اعتماد شما را سرمایه ی خود قرار دهیم و برای حفظ این سرمایه ی ارزشمند تلاش کنیم تا خدمات مثمر ثمر ارائه دهیم. پیرو همین امر مهم تلاش شده تا در این فروشگاه آنلاین محصولاتی متنوع، با کیفیت و اصیل را با قیمتی اقتصادی، همراه با ضمانت فروش و بازگشت وجه ارائه دهیم.

دغدغه ی ما کسب اعتماد و حفظ رضایت شماست و سابقه ی طولانی و رشد روز افزون مشتریان ما مهر تأییدی بر این ادعاست.

سبد خرید
اینستاگرم واتس آپ واتس آپ تلگرام
فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من